VI SOM JOBBAR HÄR

I dag består Advokatbolaget av advokaterna Jan Erik Jonasson, Jens Nyström, Sofia Grape, Kari Wergens och Kristofer Berggren samt biträdande juristerna Kathrine Bergström, Rebecca Lewis och Jörgen Engvall, advokatsekreteraren Madeleine Enmark Wikberg samt ekonomen Erika Emilsson. Kontakta oss gärna!

 
JAN ERIK JONASSON

JAN ERIK JONASSON

ADVOKAT

Telefon: +46 (0)10 344 52 53
Mobil: +46 (0)72 092 81 42
jan.e.jonasson@advokatbolaget.nu

Renmarkstorget 5 D · 903 26 Umeå

SOFIA GRAPE

SOFIA GRAPE

ADVOKAT

Telefon: +46 (0)10 344 52 63
Mobil: +46 (0)72 092 81 40
sofia.grape@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

KARI WERGENS

KARI WERGENS

ADVOKAT

Telefon: +46 (0)10 344 52 54
Mobil: +46 (0)70 688 47 51
kari.wergens@advokatbolaget.nu

Renmarkstorget 5 D · 903 26 UMEÅ

MADELEINE ENMARK WIKBERG

MADELEINE ENMARK WIKBERG

ADVOKATSEKRETERARE

Telefon: +46 (0)10 344 52 60
Mobil: +46 (0)70 533 43 14
madeleine.wikberg@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

JENS NYSTRÖM

JENS NYSTRÖM

ADVOKAT

Telefon: +46 (0)10 344 52 65
Mobil: +46 (0)70 565 90 01
jens.nystrom@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

ERIKA EMILSSON

ERIKA EMILSSON

EKONOM

Telefon: +46 (0)10 344 52 62
Mobil: +46 (0)70 653 73 21
erika.emilsson@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

KRISTOFER BERGGREN

KRISTOFER BERGGREN

ADVOKAT

Telefon: +46 (0)10 344 52 55
Mobil: +46 (0)70 519 95 35
kristofer.berggren@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B, 931 32 Skellefteå

KATHRINE BERGSTRÖM

KATHRINE BERGSTRÖM

BITRÄDANDE JURIST

Tel +46 (0)10 344 52 64
Mobil +46 (0)70 321 84 31
kathrine.bergstrom@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 32 Skellefteå

REBECCA LEWIS

REBECCA LEWIS

BITRÄDANDE JURIST

Telefon: +46 (0) 10 344 52 52
Mobil: +46 (0) 72 092 81 41
rebecca.lewis@advokatbolaget.nu

Renmarkstorget 5 D · 903 26 Umeå

JÖRGEN ENGVALL

JÖRGEN ENGVALL

BITRÄDANDE JURIST

Telefon: +46 (0) 10 344 52 56
Mobil: +46 (0) 72 092 81 12
jorgen.engvall@advokatbolaget.nu

Kanalgatan 45 B · 931 29 Skellefteå